МЕЖДУНАРОДНОЕ БРЕНД-КОНСАЛТИНГОВОЕ АГЕНТСТВО

ПОЛНОГО ЦИКЛА

Календарь

2019
Октябрь
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Лента twitter

13045863b1

На цифрову рекламу торік пішла половина всіх маркетингових інвестицій в індустрії туризму. Очікується, що ця цифра зросте у 2019 році завдяки розвитку глибинного навчання, за допомогою якого для споживачів у режимі реального часу будуть формуватися надточно персоналізовані, індивідуально налаштовані пропозиції.

 

 

За прогнозами RTB House, влітку 2019 року спеціалісти з маркетингу у сфері туризму найбільше зосередяться на digital-каналах. Минулого року на цифрову рекламу пішла половина всіх маркетингових витрат. Тож очікується, що цього року їх доля зросте до 65%. Більше 10% цього маркетингового бюджету передбачається на витрати на programmatic-рекламу. Зі збільшенням маркетингових бюджетів для використання у діджиталі з’являється можливість охопити споживачів за допомогою персоналізованої реклами із використанням різних каналів. За результатами маркетингового дослідження туристичної індустрії Travel Industry Marketing Study 2019, 46% маркетологів, що працюють у туристичній галузі, переконані, що формування у режимі реального часу персоналізованих пропозицій для споживачів є для них найважчим завданням.

Олександр Марусяк, головний менеджер із розвитку бізнесу RTB House в Україні, зазначає: «Глибинне навчання допомагає поліпшити результати кампанії завдяки більш точному таргетингу. Удосконалені алгоритми аналізують і визначають потреби користувачів набагато краще і швидше із застосуванням технологій глибинного навчання. Ці нові моделі даних допомагають маркетологам досягати кращих результатів. У таких галузях, як туризм, які мають широкий і різноманітний портфель продуктів, існують лише мілісекунди, щоб запропонувати найбільш підходяще рішення, що відповідало б особистим смакам кожного окремого користувача. Детальний аналіз, який забезпечують алгоритми глибинного навчання, дозволяє швидко формувати та відображати персоналізовані індивідуальні пропозиції. В результаті ефективність кампанії зростає за рахунок надання користувачам лише підходящих їм індивідуальних пропозицій».

 

 

Аналітика RTB House показує, що кількість рекламних переходів зростає на 41% після інтеграції технологій глибинного навчання у механізми формування пропозиції. Подібне зростання є вражаючим для таких галузей, як туризм, мода та мультикатегорійних онлайн-магазинів з майже необмеженою кількістю можливих пропозицій у різних комбінаціях товарів.

 

 

З глибинним навчанням туристичний маркетинг зможе супершвидко генерувати пропозиції у режимі реального часу з цінами, продуктовими пропозиціями та бронюванням відповідно до потреб конкретного споживача. Кінцевим результатом є не тільки покращення рівня досвіду користувача, але й більш ефективні programmatic-кампанії.

Источник: https://mmr.ua/show/turistichniy_marketing_65_byudzhetiv_
piduty_na_digital-reklamu_doslidzhennya

ТОР-СОБЫТИЕ

YES: Happiness now

YES: Happiness now

…ЩАСТЯ ЗАРАЗ… Happiness now…«Довіра та почуття приналежності кожного громадянина є...

14 Сен 2019

Подробнее

ТОР-ЦИТАТА

"Личный стиль – это осознание себя, свое…

Личный стиль – это осознание себя, своего образа жизни Сегодня Майклу Корсу...

09 Авг 2019

Подробнее

ТОР-БРЕНД

ТОП-25 сайтів за липень 2019

ТОП-25 сайтів за липень 2019

Серед 25 найпопулярніших сайтів липня – 10 новинних ресурсів, які...

11 Авг 2019

Подробнее

Vilena V Voronova

В Верховной Раде открыта вакансия специа…

В Верховной Раде открыта вакансия специалиста по связям с реальностью

В Верховной Раде открыта вакансия специалиста по связям с реальностью.©...

12 Авг 2019

Подробнее

PERSONA

Люк Эванс стал новым лицом Versace

Люк Эванс стал новым лицом Versace

Итальянский модный дом Versace представил новую рекламную кампанию очков, главным...

11 Авг 2019

Подробнее